صفحه لیبل های امنیتی
هولوگرام چیست؟
حالات هولوگرام ها
انواع هولوگرام
هولوگرامهاي شماره سريال دار :
در اين نوع هولوگرام براي ايجاد امنيت بيشتر و همچنين مديريت و كنترل اجناس و مدارك، شماره سريالهايي بر روي برچسب به كار گرفته مي شوند.
هولوگرامهاي مخصوص كارت شناسائي :
هولوگرامهاي شفافي هستند كه بر روي كارتهاي شناسائي و يا ساير مدارك حاوي نشانه، امضاء و... قرار مي‌گيرند كه علاوه بر افزايش طول عمر كارت، از تقلب و كپي‌كردن كارت جلوگيري مي‌نمايد.
هولوگرامهاي نقش برگردان :
اين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي بصاين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي بصاين نوع هولوگرامها تصوير يا متن خاصي را در هنگام كنده شدن از خود به جاي مي گذارند. برخي بصورت طرحي از برچسب جدا شده و بر روي سطح قرار مي‌گيرند و برخي ديگر نيز بصورت چاپي و با رنگهاي مختلف بر روي سطح باقي مي مانند.
هولوگرامهاي داراي طرح مخفي :
اين نوارها بمنظور محافظت از جعبه كارتن ويا هربسته ديگري كه نياز به محافظت در سطح بالايي داشته باشند مورد استفاده قرار ميگيرند كه در كنده شدن كلماتي مانندvoid، Canceled و .... ازخود برجاي ميگدارد كه نشان ميدهد بسته باز شده است. در اين نوع هولوگرام همانند ساير هولوگرامها مي توان از جلوه هاي گرافيكي ويا مكانيسمهاي امنيني هولوگرام استفاده كرد.
فويل هاي هات استامپ :
در اين نوع هولوگرام، بصورت حرارتي برروي سطح مورد نظر مانند پارچه‏‎‏‎، فلزات، پلاستيك، چرم، كاغذ و ..... منتقل ميشود و با ماشين هات استامپ مورد استفاده قرار ميگيرد.
خدمات پایگان
صفحه نخست | درباره پایگان | تماس با ما