گروه پایگان در سال 1377 به همت تیمی از کارشناسان با هدف تولید انواع پلمپ و لیبل‎های امنیتی و هولوگرام آغاز به کار نمود. این گروه با بهره‎گیری و بکار بردن آخرین استانداردهای تولید و پشتیبانی توانست رضایت مشتریان خود را جلب نموده و به عنوان یکی از موفق‎ترین شرکت های تولید کننده پلمپ‎های امنیتی محسوب شود. هدف ما در تولید محصولات، کیفیت مطلوب با حداقل هزینه می‎باشد. از مهمترین اهداف  پایگان از همان ابتدای تأسیس شناخت دقیق نیازهای مشتریان و  رویکرد مشتری مداری بوده که حاصل  آن ارائه بسته های پیشنهادی است که در آنها نیاز مشتریان از قبل پیش‎بینی شده و آماده عرضه است.
جلب رضایت مشتری، پاسخگویی و شفافیت در برخورد با مشتریان  همواره در رأس اهداف پایگان قرار داشته و تمامی تلاش ها و فعالیّت های مجموعه  در این راستا سازماندهی  و برنامه ریزی می شود.
احترام به مشتریان و شرکتهای رقیب، صداقت، رعایت اصول اخلاق حرفه‎ای، همگام بودن با تکنولوژی روز، همه و همه بخشی از میثاقی هستند که بین مدیریت و  اعضای گروه پایگان بسته شده و در طی سالیان متمادی ضامن بقا و پیشرفت مجموعه پایگان بوده است.  از افتخارات پایگان این است که با احترام به نظریات مشتریان و با بهره‎گیری از پیشنهادات و انتقادات سازنده آنها همواره در جهت توسعه و تعالی هر چه بیشتر  مجموعه گام برداشته که  نتیجه این پویایی  ارائه خدمات بهتر و رضایت روز افزون مشتریان پایگان بوده است.
محصولات  تولیدی  پایگان  دارای ویژگی هایی هستند که باعث شده این محصولات دارای طیف وسیعی از کاربرد در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، داروسازی، پتروشیمی، تولید سیمان  و ...  باشند. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- غیرقابل دخل و تصرف بودن تولیدات
- درج آرم / نام و شماره سریال  در خواستی شما
- تطابق کامل با بهداشت کارکنان و محیط زیست
- سهولت کاربرد و عدم نیاز به ابزار
- صرف زمان بسیار کم برای نصب پلمپ
در کیفیت تولید، پشتیبانی و جلب رضایت مشتریان، شعار پایگان همیشه یک گام جلوتر است. اگر تا به حال از خدمات و تولیدات پایگان  استفاده نکرده اید با اولین تجربه خود حقیقت این شعار را دریابید.
صفحه نخست | درباره پایگان | تماس با ما