همه ما دوست داریم در ازای هزینه پرداختی، بهترین خرید را داشته باشیم و کالایی دریافت کنیم که بیشترین ارزش ممکن را داشته باشد.

در هر خریدی، اولین سوالی که به ذهن خریدار خطور می کند، بهایی است که باید بابت آن محصول پرداخت کند. و طبیعتاً این حق هر خریداری است که بتواند بالاترین کیفیت و کمترین قیمت را همزمان داشته باشد.

ولی آیا در مورد محصولات امنیتی مثل پلمپ هم می توانیم کیفیت را فدای کمترین قیمت کنیم؟ آیا می توانیم امنیت محصولاتی که گاهی ارزش میلیاردی دارند را فدای پلمپی کنیم که برای پایین آوردن قیمت آن و هزینه های تمام شده اش بعضی از آیتم های کنترلی ویژه و حساس در فرآیند تولیدش حذف شده و صرفاً به جای امنیت، قیمت آن مورد توجه قرار گرفته باشد؟

شرکت هایی که برای اطمینان از سلامت محصولات خود یا ایجاد امنیت در فضای کار خود، پلمپ امنیتی را بعنوان ابزاری کارآمد جهت ردیابی هرگونه خطای احتمالی انتخاب می کنند، قطعاً باید این مسأله را مد نظر قرار دهند که قیمت پلمپ امنیتی، مهمترین آیتم نیست و انتظار ما از پلمپ، حفاظت از سرمایه شرکت هاست. محصولاتی که امنیتی نیستند، با کمترین قیمت ممکن هم که باشند، به احتمال زیاد پاسخگوی نیاز شما هستند، اما کم کردن قیمت پلمپ ها، تنها به شرط حفظ امنیت و کیفیت آن قابل قبول است.

پایین آوردن قیمت پلمپ امنیتی یا لیبل امنیتی کار چندان سختی نیست. با استفاده از مواد درجه دو و نامرغوب یا حذف کردن فرآیندهای کنترلی صد در صدی،ضعیف کردن فرآیند چاپ روی پلمپ ها و یا حذف بسته بندی مناسب براحتی میتوان قیمت تمام شده پلمپ امنیتی را کاهش داد. ولی آیا خرید پلمپ امنیتی شکننده یا معیوب و لیبل امنیتی با قدرت چسبندگی پایین می تواند سیستم های کنترلی شما را به درستی هدایت کند و این اطمینان خاطر را برای شما فراهم کند که موارد پلمپ شده دست نخورده باقی مانده است؟

خرید پلمپ امنیتی در زمره مهمترین و حساس ترین خرید های هر سازمانی قرار می گیرد که می تواند ضامن بقای امنیت سازمانی شما باشد.

بنابراین ما در شرکت پایگان سیل ایرانیان با آگاهی کامل از رسالت محصولات خود، تمام تلاش خود را می کنیم که بتوانیم با حفظ کیفیت و امنیت پلمپ های امنیتی خود، مناسب ترین قیمت ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم.

و البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت پلمپ های امنیتی براساس تیراژ آن تعیین می گردد و بالا رفتن تیراژ منجر به پایین آمدن قیمت می شود. بنابراین اگر به دنبال کمترین قیمت پلمپ امنیتی هستید، بالاترین تیراژ مصرفی خود را خریداری کنید.   

خرید پلمپ های پلاستیکی

در هر خریدی اولین سوالی که به ذهن خریدار می رسد، میزان بهایی است که باید برای محصول مورد نظرش پرداخت نماید. اما آیا خرید پلمپ پلاستیکی که بخاطر شکل ظاهری آن ممکن است خیلی ارزان به نظر برسد هم باید تحت تأثیر قیمت آن قرار گیرد؟

پلمپ های پلاستیکی در ظاهر امر خیلی ساده بنظر می رسند، درحالیکه فرآیند تولید بسیار پیچیده ای دارند که حساسیت آن در ظاهر پلمپ دیده نمی شود.

اجزای تشکیل دهنده پلمپ های پلاستیکی گاهاً فقط از جنس پلاستیک نیستند و پلمپ های ایمنی پلاستیکی با مغزی قفل فولادی، بخش عمده ای از انواع پلمپ پلاستیکی را به خود اختصاص می دهند و با جایگذاری قفل از جنس فولاد ضد زنگ در داخل بدنه پلاستیکی، میزان امنیت و کنترل در پلمپ بالاتر می رود.

مونتاژ پلمپ های پلاستیکی نیاز به دقت بالایی دارد چراکه اگر جایگذاری خار پلمپ که درواقع مهمترین قسمت در پلمپ های ایمنی هستند به درستی انجام نگیرد، پلمپ نمی تواند عمل کند و فرآیند پلمپ کردن ناقص باقی می ماند.

 در خرید پلمپ های امنیتی باید به این جزئیات دقت شود تا بتوانید با انتخاب درست، بهترین و بالاترین کارایی را از این محصولات داشته باشید. با حذف هر کدام از این مراحل مهم و حساس در حین فرآیند تولید می توان قیمت پلمپ امنیتی را به کمترین میزان سوق داد. ولی آیا برای خرید کالای امنیتی مثل پلمپ، این کار جایز است؟

خرید پلمپ امنیتی در هر سازمان و شرکتی، جزء خریدهای مهم و اساسی محسوب می شود که اغلب کلیه واحد های حراست، انبار و بازرگانی را درگیر خود می کند تا با همفکری بیشتر بتوانند پلمپی ایمن تر خریداری کنند. بنابراین در خرید پلمپ های ایمنی، کمترین قیمت ملاک نیست، بلکه هدف، داشتن پلمپی ایمن از شرکتی معتبر است.

خرید پلمپ های پلاستیکی

خرید پلمپ های پلاستیکی

چرا پلمپ امنیتی را باید از شرکت های تولیدکننده و معتبر خرید؟

شرکت های تولید کننده پلمپ ایمنی که از صفر تا صد فرآیند تولید پلمپ ها را در یک کارخانه و تحت نظارت های امنیتی خاص انجام می دهند، قطعاً متوجه حساسیت و رسالت ویژه محصولات خود هستند. بنابراین اگر فرد یا مجموعه ای بدون طی مراحل قانونی، قصد خرید پلمپ داشته باشد، از این موضوع به راحتی نمی گذرند و تنها با ارائه مجوزهای لازم از سوی خریدار اقدام به تولید و تأمین پلمپ با لوگو ونام شرکت ها می کنند.

بنابراین در خرید پلمپ های امنیتی باید هوشیارانه و آگاهانه تأمین کننده خود را انتخاب کنید.