توضیحات و ویژگی ها

استفاده از برچسب های هولوگرام امنیتی یکی از روشهای مرسوم جهت اطمینان بخشی به اصالت محصولات می باشد.  هولوگرام امنیتی به عنوان برچسب اطمينان بر روي كالا مي تواند اصالت محصولات شما را ضمانت كند.

هولوگرام‌ها در ابعاد و اشکال گوناگون قابل چاپ هستند و بسته به سفارش‌ شما و محصولی که قرار است برچسب بر روی آن چسبانده شود، متفاوتند. از مهم ترین ویژگی های امنیتی هولوگرام ها این است که در صورت کنده شدن غیرقابل استفاده مجدد می باشند.

گروه بندی هولوگرام امنیتی (لیبل پلمپ)
هولوگرام امنیتی معمولی و دوبعدی:

از هولوگرام امنیتی معمولی و دوبعدی در دو دسته لایه شونده و معمولی قابل ارائه می باشد.

که در آنها از عبارات معمولی و عمومی مانند  Original -GENUINE , …. استفاده شده است كه امكان چاپ شماره سريال نيز بر روي اين هولوگرامها وجود دارد.

هولوگرام امنیتی سه بعدی:

هولوگرام امنیتی سه بعدی در دو دسته تخریب شونده (temper) و VOID قابل ارائه می باشد. در این هولوگرام ها با تكنيك نور دهي ليزري تصاويری با رنگ و عمق را نشان می دهند. تخريب  شوندگي این هولوگرام ها یا لیبل پلمپ در دو حالت ساده و یا ظاهرشدن كلمه   OPENVOID وجود دارد.

هولوگرام های امنیتی به دو دسته قابل تفکیک هستند:

  • هولوگرام های سه بعدی عمومی
  • هولوگرام های سه بعدی اختصاصی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

هولوگرام ها علائم تصویری دو بعدی یا سه بعدی هستند که بوسیله لیزر، نام یا لوگوی شرکت ها در لایه های دو بعدی یا سه بعدی ایجاد می شود و یک روش مطمئن برای ضمانت اصالت محصول و یونیک بودن آن تا رسیدن به مصرف کننده نهایی محسوب می شود. به این ترتیب که هنگام تحویل کالا با دیدن هولوگرام و اطمینان از سالم بودن آن، می توان مطمئن شد که محصول دست نخورده باقی مانده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 5]
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]