پلمپ کابلی PS7

برای تانکرهایی که مواد خطرناک، مواد شیمیایی، فرآورده های نفتی و مشتقات آن، مواد غذایی یا کالاهای مصرفی و یا هر نوع موادی را حمل می کنند که نیاز به محافظت دقیق و قابل اعتماد دارند، شرکت پایگان سیل ایرانیان راه حل امنیتی مناسبی ارائه می دهد. محصولات ما برای جلوگیری از دستکاری، سرقت، آلودگی و یا دسترسی غیرمجاز که می تواند اعتبار شرکت شما را تضعیف کرده و بر سودهای پایین شما تأثیر بگذارد، ایمنی و محافظت بی نقصی را ارائه می دهند.

دلایل استفاده از پلمپ های پلاستیکی

بنا به دلایل متعددی که به آنها اشاره می کنیم، اغلب پلمپ های استفاده شده به این منظور، پلمپ های پلاستیکی هستند.

  1. انعطاف پذیری

پلمپ های پلاستیکی در مدل ها و اندازه های مختلف، انعطاف پذیری لازم جهت پلمپ کردن دریچه تعبیه شده بر روی تانکرها را دارند.

  1. تنوع رنگ

تنوع رنگ یک ویژگی مهم برای هویت بی نظیر پلمپ ها است. پلمپ های پلاستیکی به راحتی در طیف گسترده ای از رنگ های استاندارد در دسترس بوده و حتی می توانند در مقادیر زیادی به اندازه کافی سفارشی شوند. کد نویسی رنگ ممکن است برای نشان دادن مواردی از قبیل نوع محتویات موجود در مخزن ، شرکتی که صاحب آن است، تاریخ  و یا متغیرهای دیگری که کاربر برای دیدن سریع آن نیاز دارد، استفاده شود.

  1. گزینه های متعدد علامت گذاری

هر پلمپ امنیتی باید از یک ترکیب رنگ و نشانگر منحصر به فرد برخوردار باشد. این امر به جلوگیری از خطاهای عملیاتی یا استفاده غیرمجاز از پلمپ ها با ظاهری یکسان توسط سودجویان کمک می کند.

پلمپ های پلاستیکی را می توان با چاپ هات استمپ ، لیزر و چاپ دائمی تولید کرد. علائم می توانند از حروف ساده و شماره گذاری تا لوگو و آرم کاربر متغیر باشند.

  1. هزینه

بسیاری از برنامه های کاربردی در مورد تانکرها و شستشوی مخازن، مستلزم تعداد بیشماری پلمپ هستند. بعنوان مثال یک تانکر شیر ممکن است روزانه از چندین پلمپ استفاده کند، بالغ بر هزاران پلمپ در سال. در نتیجه کاربران باید بین کیفیت، کارایی و هزینه تعادل برقرار کنند.

در این شرایط، کاربران به ابتدایی ترین پلمپ های پلاستیکی روی می آورند، زیرا این نوع از پلمپ ها شواهد دستکاری، علامت گذاری و گزینه های رنگی مناسب برای شناسایی نوع محتویات و شماره سریال های خوانا مناسب برای ثبت سوابق را متناسب با بودجه کاربران ارائه می دهند.

موارد استفاده از پلمپ کابلی

در کنار انواع پلمپ پلاستیکی که معمولا برای تانکرهای حمل مواد سرد کارایی بیشتری دارند ، می توان از پلمپ های کابلی نیز برای پلمپ شیر تخلیه تانکر ها ،خصوصا تانکرهای حمل مواد مذاب استفاده کرد.

چرا که پلمب کابلی به دلیل ماهیت فیزیکی خاص و مواد اولیه تشکیل دهنده آن با جنس زاماک و سیم فولادی در برابر حرارت بالا بسیار مقاوم است و حرارت تانکر باعث ذوب شدن پلمپ یا تغییر حالت آن نمی شود، ضمن اینکه طول سیم پلمپ های کابلی به دلیل متغیر بودن قابل برش در سایزهای مختلف می باشد و برای انواع تانکر مناسب است.

پلمپ تانکر

پلمپ تانکر در پروسه حمل شرکت های نفتی، شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع لبنی و روغن کشی ها نقش مهمی دارد و دستکاری در کیفیت یا کمیت مواد داخل تانکر می تواند برای تولیدکنندگان این صنایع بسیار تعیین کننده و حائز اهمیت باشد. پس برای حفاظت هر چه بیشتر و بهتر از تانکرهای حمل خود پلمپ های ایمنی شرکت پایگان سیل ایرانیان را انتخاب نمایید و دیگر نگران چگونگی تامین امنیت محموله های ارسالی خود نباشید.

 
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 909 میانگین: 4.8]