پلمپ-پلاستیکی

پلمپ پلاستیکی که به انواع پلمپ تسمه ای (پلمپ کمربندی پلمپ دم موشی، پلمپ دانه تسبیحی، پلمپ دندانه ای، پلمپ آسان بازشو (یا پرفاراژ دار) قابل دسته بندی هستند، روشی انعطاف پذیر و مقرون به صرفه برای اطمینان از عدم دستکاری می باشند. پلمپ های پلاستیکی یکبار مصرف هستند و برای نشان دادن دستکاری یا تلاش برای دستکاری محموله ها مؤثر می باشند.

بدنه تمامی پلمپ های پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن (PP) درجه یک می باشند و تفاوت آنها در نوع قفلشان می باشد. پلمپ های پلاستیکی از سه قسمت پلاک پلمپ، تسمه پلمپ و قفل و درپوش تشکیل شده اند که به دلیل وجود فضای کافی روی پلاک جهت انجام چاپ شما امکان درج لوکوی شرکت، نام شرکت و شماره سریال موردنظر خود را دارید.

قدرت کشش پلمپ های پلاستیکی

بعضی از پلمپ های پلاستیکی مثل پلمپ کمربندی (تسمه ای) و پلمپ دم موشی دارای مغزی قفل فولاد ضد زنگ می باشند که در واقع عمل قفل توسط این قطعه فلزی انجام می گیرد و در بالا بردن امنیت پلمپ پلاستیکی نقش مؤثری دارد.
قدرت کشش پلمپ های پلاستیکی با توجه به مدل آنها متفاوت است که در این زمینه کارشناسان ما می توانند به شما در انتخاب صحیح پلمپ کمک کنند.بعضی از پلمپ های پلاستیکی علاوه بر بدنه پلاستیکی دارای مغزی قفل پلاستیکی نیز می باشند و برخی از پلمپ های پلاستیکی هیچ قفل جداگانه ای ندارند، نه از نوع پلاستیکی و نه از نوع فولادی.

سایزهای مختلف پلمپ های پلاستیکی

پلمپ های پلاستیکی دارای سایزهای مختلفی هستند که معمولاً این سایز بین 20 تا 45 سانتی متر است. ولی بر خلاف پلمپ های سیم بکسلی (کابلی) یا پلمپ های چرخشی، طول آنها قابل تغییر نمی باشد. پلمپ های پلاستیکی به دلیل تنوع بالایی که دارند معمولاً در همه صنایع و برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و نشانگر های خوبی برای جلوگیری از هرگونه دستکاری هستند.

چراکه به دلیل ماهیت فیزیکی شان هرگونه تخلف بر روی آنها باعث تغییر شکل ظاهری آن ها می شود و شما را نسبت به اقدام جهت انجام هرگونه تخلف مطلع می سازد. پلمپ های پلاستیکی قابل تولید در رنگ های مختلف هستند و شما می توانید با دریافت پلمپ در رنگ های مختلف به تمایز چشمگیری در فرآیند کار خود دست پیدا کنید.

قابلیت چاپ در پلمپ های پلاستیکی

تمامی پلمپ های پلاستیکی قابلیت چاپ مشخصات درخواستی و شماره سریال را دارا می باشند که این چاپ به دو روش چاپ هات استمپ و چاپ لیزر انجام می پذیرد.
چاپ هات استمپ با ساخت کلیشه طرح درخواستی و بوسیله حرارت، حک لازم را روی پلاک پلمپ ایجاد می کند که به دلیل وضوح بالای این چاپ حتی در نور کم و البته غیر قابل کپی بودن آن بسیار مورد توجه و استقبال قرار گرفته است.

قابل ذکر است که شرکت پایگان سیل ایرانیان تنها شرکتی در ایران است که قابلیت حک به روش هات استمپ را دارا می باشد. روش دیگر برای چاپ روی پلمپ های پلاستیکی، حک لیزر می باشد که با سوزاندن سطح پلمپ موجب حک اطلاعات می گردد.

شرکت پایگان سیل ایرانیان طیف کاملی از انواع پلمپ های پلاستیکی را در مجموعه تولیدی خود به مشتریان عزیز ارائه می دهد و می تواند پاسخگوی همه نیازهای امنیتی شما باشد.

 
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 710 میانگین: 5]