توضیحات و ویژگی ها

استفاده ازبرچسب های هولوگرام یکی از روشهای مرسوم جهت اطمینان بخشی به اصالت محصولات می باشد.  هولوگرام به عنوان برچسب اطمينان بر روي كالا مي تواند اصالت محصولات شما را ضمانت كند.

هولوگرام‌ها در ابعاد و اشکال گوناگون قابل چاپ هستند و بسته به سفارش‌ شما و محصولی که قرار است برچسب بر روی آن چسبانده شود، متفاوتند. از مهم ترین ویژگی های امنیتی هولوگرام ها این است که در صورت کنده شدن غیرقابل استفاده مجدد می باشند.

 

گروه بندی هولوگرام

هولوگرام معمولی و دوبعدی:

این هولوگرام در دو دسته لایه شونده و معمولی قابل ارائه می باشد.

که در آنها از عبارات معمولی و عمومی مانند  Original -GENUINE , …. استفاده شده است كه امكان چاپ شماره سريال نيز بر روي اين هولوگرامها وجود دارد.

هولوگرام سه بعدی:

این هولوگرام در دو دسته تخریب شونده (temper) و VOID قابل ارائه می باشد. در این هولوگرام ها با تكنيك نور دهي ليزري تصاويری با رنگ و عمق را نشان می دهند. تخريب  شوندگي این هولوگرام ها در دو حالت ساده و یا ظاهرشدن كلمه   OPENVOID وجود دارد.

هولوگرام های امنیتی به دو دسته قابل تفکیک هستند:

  • هولوگرام های سه بعدی عمومی
  • هولوگرام های سه بعدی اختصاصی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هولوگرام ها علائم تصویری دو بعدی یا سه بعدی هستند که بوسیله لیزر، نام یا لوگوی شرکت ها در لایه های دو بعدی یا سه بعدی ایجاد می شود و یک روش مطمئن برای ضمانت اصالت محصول و یونیک بودن آن تا رسیدن به مصرف کننده نهایی محسوب می شود. به این ترتیب که هنگام تحویل کالا با دیدن هولوگرام و اطمینان از سالم بودن آن، می توان مطمئن شد که محصول دست نخورده باقی مانده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

Load More

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 5]