توضیحات و ویژگی ها

  1. چه نوع پلمپی برای ما مناسب تر است؟

پلمپ ها از نظر امنیت، قیمت، جنس، اندازه، طول تسمه یا سیم دسته بندی می شوند. با در نظر گرفتن این موارد می توان پلمپ مورد نظر را از میان باقی گزینه ها جدا نمود.

  1. پلمپ ها از چه جنس هایی هستند؟

پلمپ ها از نظر جنس تقسیم می شوند به پلمپ های کابلی، کانتینری یا فشنگی، پلاستیکی، جغجغه ای، لیبل های کاغذی و هولوگرام.

  1. کدام پلمپ امنیت بالایی دارد؟

باید قبل از هر چیزی این مسئله را دانست که پلمپ ها قابلیت قفل ها را ندارد فقط راه حلی هستند برای اینکه بتوان دریافت که آیا فضای پلمپ شده توسط این نمونه ها دستبرد شده اند یا خیر. به طور کلی باید این را در نظر داشت که پلمپ ها پس از فک شدن قابلیت برگشت به حالت بسته شده خود را ندارند. اما از این نظر که دستبرد به کدام پلمپ کار دشوارتری است باید اینطور گفت که جنس پلمپ ها تأثیر مستقیم بر امنیت آنها دارد. همانطور که می توان حدس زد پلمپ های فلزی به خاطر جنس آنها در دسته ی امنیت بالاتری قرار می­گیرند و فک کردنشان خود نیازمند ابزار یا وسیله خاصی هست.

  1. چاپ روی پلمپ ها:

پلمپ ها همه فضایی را برای چاپ روی خود دارند که باتوجه به آن فضا می توان روی آنها چاپ هایی به صورت شماره سریال، لوگو، متن درخواستی، بارکد یا تلفیقی از همه اینها با هم را روی آنها حک کرد.

  1. طریقه چاپ:

چاپ ها از نظر عمق نفوذ به دسته بندی هایی متعددی تقسیم می شوند که با توجه به درخواست شما نسبت به رنگ یا ماندگاری چاپ می توان آنها را انتخاب کرد.

  1. مقاومت پلمپ ها در برابر شرایط آب و هوایی:

ابتدا در برابر این پرسش سوالی پیش خواهد آمد که باید بدانیم پلمپ ها را برای چه مدتی می خواهیم استفاده کنیم، اینجاست که می توان پاسخ داد آیا پلمپ مورد نظر جوابگوی درخواست ما هست یا خیر؟ بطور کلی پلمپ ها از نظر مقاومت در برابر هوای مرطوب و گرم مقاومت خوبی دارند، مگر آنکه از پلمپ های پلاستیکی در برابر تابش مستقیم خورشید در روزهای گرم سال برای مدت زیادی استفاده شود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]