تحویل سریع و به موقع

از آنجا که پلمپ بعنوان یک کالای ضروری می تواند یکی از نیازهای اساسی هر سازمان باشد دریافت به موقع آن حائز اهمیت است، گروه پایگان با طراحی یک سیستم و گردش کاری مناسب که در آن بتواند به دقت و سرعت به درخواستهای مشتریان پاسخ دهد ، توانسته در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما باشد.

تنوع محصولات

از جمله چالش های اساسی سازمانهای امروز رقابت است که نه تصادفی است و نه مبتنی بر اقبال و بخت است ما با ارتقای تنوع محصولات و البته افزایش کیفیت توانسته ایم تاثیر بسزائی در پاسخگویی به نیازهای بازارهای داخلی و خارجی داشته باشیم.

پشتیبانی و مشتری مداری

مشتری مداری در تیم پایگان یک فرهنگ سازمانی است و ما با ارزش و اعتباری که برای مشتریان خود قائل هستیم تمام نیروی خود را در جهت جلب رضایت هر چه بیشتر شما به کار گرفته ایم ما با پشتیبانی و پیگیری های مستمر خود در تلاش هستیم تا بتوانیم با قرار گرفتن در کنار کسب و کار سازمان ها، دغدغه های امنیتی آنها را کاهش دهیم.

سیستم ثبت سفارشات

تیم پایگان با در اختیار داشتن سیستم جامع ثبت سفارشات دارای این ویژگی است تا با حفظ سوابق مشتری و سهولت پیگیری های لازم بتواند در هر زمان اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

دارای مجوز تولید

حل شدن معضل بیکاری اتفاق فرخنده ایست که میتواند در سایه ی حمایت از تولید کننده داخلی تحقق یابد. شرکت پایگان سیل ایرانیان با کار آفرینی خود در سال ۷۷ به عنوان قدیمی ترین تولید کننده پلمپ امنیتی در ایران با بهره گیری از فضای تولیدی و استفاده از دستگاه ها و تکنولوژی های جدید شروع به فعالیت کرد مسلم است که تقویت تولید داخل و حمایت از تولید کنندگان نیازمند همت همگانی است ، ما برای جلب اعتماد و اطمینان مشتریان این امکان را در نظر گرفته ایم تا قبل و یا حین تولید پلمپ از فضای تولیدی ما بازدید به عمل آورند .

طراحی و چاپ با کیفیت

طراحی و چاپ یکی از مهمترین اجزای فرایند تولید پلمپ است ما با درک این موضوع و بالا بردن ضریب امنیتی پلمپ ها علاوه بر روش رایج لیزر مجهز به نوع دیگر از چاپ به نام هات استمپ می باشیم چاپ هات استمپ به دلیل انحصاری بودن ، وضوح بالاتر ، و ایجاد حک بر روی پلمپ می تواند ضریب ایمنی چاپ را افزایش دهد شرکت پایگان سیل ایرانیان قادر به انجام هر دو نوع چاپ هات استمپ و لیزر مطابق با درخواست مشتری می باشد .