بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی

هنگامی که اشخاص قصد ارسال هر گونه کالا را دارند، معمولا با این چالش رو به رو هستند که چگونه و با چه روشی بسته بندی را انجام دهند که کالای مورد نظرشان در صحت و سلامت کامل به دست گیرنده برسد. در این مطلب قصد داریم که شما عزیزان را با یک روش مدرن، یعنی بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی آشنا سازیم که از محموله ارسالی شما به خوبی حفاظت کرده و بنابه نوع کالای ارسالی میتوانید از انواع پلمپ های پلاستیکی برای این منظور استفاده نمایید. تا انتها همراه ما باشید تا به بررسی جزییات کاربرد پلمپ های پلاستیکی را برای شما عزیزان بپردازیم.

بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی

 قوانین بسته بندی مرسولات پستی را بدانید!

برای ارسال کالا به اقسام نقاط ایران و جهان، قوانین خاصی برای بسته بندی مرسولات وضع شده است. نوع بسته بندی کالا، یک مسئله‌ی بسیار مهم است، بنابراین رعایت استانداردهای متناسب با نوع محصول می‌تواند حافظ سلامت کالای ارسالی شما باشد.

استفاده از کارتن‌ها در سایزهای متنوع و پاکت های کاغذی مرسوم‌ترین و اصلی‌ترین نوع بسته‌بندی است که در مرحله‌ی نهایی کالا درون آن‌ها قرار می گیرد و ارسال می‌شود؛ اما برخی محصولات و کالاهایی هستند که قبل از گذاشتن درون پاکت و یا کارتن، باید کاملا پلمپ شوند تا سالم به مقصد برسند، در اینگونه موارد می‌توان بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی انجام داد.

یک فاکتور بسیار مهم در رضایت خریداران، نوع بسته بندی و سلامت کالای مورد نظرشان است. کالاهای ارسالی شامل جامدات و مایعات هستند و بعضا باید طوری پمپ شوند که در بین راه و زمان طی کردن مراحل پست آسیب نبینند. بعنوان مثال برخی از فروشندگان و یا اشخاص عادی قصد دارند بطری‌های حاوی مایعات را به یک استان دیگر بفرستند.

بنابراین محکم کردن درب اینگونه ظروف و بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی یک ترفند فوق‌العاده برای حفظ سلامت کالای شما و رضایت مشتریانتان می‌باشد. همراه ما باشید تا در ادامه شما عزیزان را با مثال‌های بیشتری از نحوه استفاده از کاربرد پلمپ پلاستیکی آشنا سازیم.

 

 

آیا بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی امکان پذیر است؟

پاسخ این سوال مثبت است و باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که طبق تجربیات استفاده از پلمپ پلاستیکی برای ارسال کالا وجود دارد، این یک روش بسیار امن برای حفاظت از کالاهای ارسالی شما عزیزان می باشد.

ممکن است قصد ارسال محموله‌ها و اجناس ارزشمندی مانند جواهرات طلا ونقره‌ و … را داشته باشید، معمولا فروشندگان این‌گونه وسایل را درون جعبه‌های کوچک فلزی و یا چوبی مخصوص قرار می‌دهند و انتظار دارند که در عین صحت و سلامت به مقصد برسد.

اکنون برای شرایط فوق تصور کنید که شاید کارتن و یا پاکت بسته بندی در حین انتقال پاره و یا خراب بشود در این صورت اگر درب جعبه‌ها کامل پلمپ نباشد هر لحظه امکان بازشدن و گم شدن محتویات آن ها وجود دارد.

ما یک روش بسیار خوب و مورد اعتماد به شما معرفی می کنیم که امنیت و سلامت مرسولات این چنینی را تضمین می‌کند و آن هم بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی و پلمپ درب جعبه‌ها می باشد.

 

 

پلمپ پلاستیکی محافظ کالاهای ارسالی

مثال‌هایی از بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی

 • پلمپ درب انواع جعبه‌های چوبی در سایز های مختلف
 • پلمپ درب انواع جعبه‌های فلزی در انواع سایزها
 • بستن و پلمپ کردن درب بطری‌های پلاستیکی و شیشه ای
 • استفاده از پلمپ در بسته بندی کالاهایی که تعداد در ان ها مهم و مشخص است.
 • پلمپ انواع کیسه‌ها و زنبیل‌ها و کیف‌ها
 • و …

انواع پلمپ امنیتی

شرکت پایگان سیل ایرانیان تولید کننده انواع پلمپ امنیتی و با بهترین کیفیت می‌باشد؛ این محصولات به چهار دسته اصلی تقسیم می‌شوند که هر کدام از این دسته ها شامل انواع بیشتری از پلمپ‌ها هستند.

 • پلمپ پلاستیکی
 • پلمپ سیم پرخشی
 • پلمپ سیم بکسلی
 • پلمپ کانتینری
 • لیبل امنیتی

 

سخن نهایی

اگر هدفتان ارسال کالا به صورت صحیح وسالم و در کمال امنیت به مقصد است، پیشنهاد ما بسته بندی مرسولات پستی با پلمپ پلاستیکی است که توسط شرکت پایگان سیل ایرانیان تولید و ارائه می‌شوند. این یک روش ابداعی و بسیار مورد اعتماد است، زیرا محصولات شما دست نخورده به دست گیرنده خواهند رسید .

از سوی دیگر در صورت بروز حوادثی مانند پاره شدن و یا صدمه دیدن پاکت پستی، کالای شما که درون (کیسه، جعبه، بطری، کیف زیپ‌دار و …) قرار دارد و توسط پلمپ پلاستیکی بسته شده است، در امان خواهند بود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 4.5]